Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

i am enjoying dark souls 2

42,987 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Irene 🦈
Irene 🦈1 год назад

I'm losing it, theres no way you fell for the door

Фото профиля gem🍉
gem🍉1 год назад

IM STUPID AND DUMB AND SLOW AND NEW

Фото профиля I Don't Have A Life
I Don't Have A Life1 год назад

Lost Bastille? more like lost to gravity lol

Фото профиля Steph Refantazio📚
Steph Refantazio📚1 год назад

God bless this game

Фото профиля Oshbard
Oshbard1 год назад

Best Souls 2 strikes again

Фото профиля LR
LR1 год назад

God ! I love the jump roll ! It's so fun not only having to calculate if the jump is gonna make it but also if the after roll won't just straight up make u fall and die DS2 truly was PEAK! Fromsoftwer really felloff after DS2

Фото профиля Portal radio
Portal radio1 год назад

That door is actually a shortcut as well its crazy

Фото профиля Goose ⚔️👀
Goose ⚔️👀1 год назад

Don't worry i fell for the Door TWICE back to back because i was talking shit to chat 😭

Фото профиля Deep One Dagon (slots 3/3)
Deep One Dagon (slots 3/3)1 год назад

@artnout_ I remember me and my buddies used to play DS2 on the PS3 and 4 people sharing a controller maxed out the death HP loss in no man's dwarf

Фото профиля Mocha for xbox 360
Mocha for xbox 3601 год назад

gem voice reveal🤯

Похожие видео