正在加载视频...
视频加载失败
I co, marudy? Łyso wam?
141,816 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
11 条评论

I Wy przynajmniej macie w samochodzie pozapinane pasy👍 Nie to co Tusk.

Na pewno nie jest łyso @MateuszMerta ps. Kudłaty, jedźcie bezpiecznie na następne kampanijne przystanki💪💜🇵🇱

does this represent Miami?

Pierwszy raz widzę filmik nagrywany w aucie przez polityka, na którym to filmiku ma zapięte pasy. Czyli jednak się da xd

Chyba najbardziej "ludowa" kampania jaką widziałem do tej pory. Nie wiem jak to się skończy, ale mi się podoba.

. @ZandbergRAZEM walcz i nie poddawaj się, bo jesteś jedyną nadzieją na jakąkolwiek edukacje Polaków. Niech każdy decyduje sam, ale niech ma tę fundamentalną wiedzę, bo niestety w żadnej telewizji ani od żadnego polityka niczego się nie dowiemy.

Oburzające. Nic mnie nie irytuje bardziej niż napychanie sobie kieszeni publicznymi pieniędzmi, niezależnie od tego, czy robi to PO czy PiS.

Pomijając inne aspekty, to patrząc na stan czupryny p. Premiera nie ryzykowałabym żarcików o łysinie :))))))))

Jak to mówi @Mysterybuzu najważniejsze to dobrze wybrać rodziców. A jak to się nie uda, to przynajmniej sieć kontaktów - i to panowie w PGE umieją znakomicie

Zszedł pan już poziom tak niski że jak słucham w tv co pan mówi to się wstydzę za pana. Jeśli to nie celowe działanie to leź pan do lekarzy.

Kierowcy na pewno nie jest łyso Mercie, kudłaczowi jednemu:) Jedźcie ostrożnie!
