Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

"I don't think we can rely on Onana..." 👀 #mufc

101,023 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Muhd Shathir
Muhd Shathir1 год назад

Dejavu ..we also couldnt rely on De Gea back then

Фото профиля Estadio Deportes
Estadio Deportes1 год назад

¿CAMBIO DE PLANES? 😶‍🌫️ A pesar de ya haber elegido número, parece que Santi Giménez no podría escogerlo, al menos en Champions. ¿Por qué? Te contamos. 👇 #SantiGiménez #Milán #Champions

Фото профиля Prince of D east👑
Prince of D east👑1 год назад

Let's go for this guy

Фото профиля Tigrinho 🐅 🇬🇭
Tigrinho 🐅 🇬🇭1 год назад

Ter stegen is available sign him And give us rashford

Фото профиля Nosworc-Intergalactic
Nosworc-Intergalactic1 год назад

Clearly a striker is more crucial, we can't score.

Фото профиля Chris Dunne
Chris Dunne1 год назад

It’s a striker all day long. Last season we lost so many winnable games because of our lack of fire power. Scoring 3 goals and conceding one Onana mistake is better than not scoring and keeping a clean sheet.

Фото профиля Prince of D east👑
Prince of D east👑1 год назад

Don't tell me we are playing with Onana next season

Фото профиля Ben peled 🇮🇱
Ben peled 🇮🇱1 год назад

Onana and hujland out urgently

Фото профиля subi
subi1 год назад

I like Savic

Фото профиля Lakamora 🇾🇪
Lakamora 🇾🇪1 год назад

He’s unreliable for seasons past

Фото профиля Basha
Basha1 год назад

Okay

Похожие видео