Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
I have a dream
935,247 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

JP🀄♎1 год назад
If we're paying a premium for a striker, should be oshimen no cap.

Solar Heavy1 год назад
My single Stargazing just landed!

Liam1 год назад
Honestly can’t think of a single player that would be a more guaranteed success for us rn

💆🏾♂️1 год назад
Keep dreaming.

💧👮🏻♂️1 год назад
INEOS ARE YOU MAD

NSNV🌊😎1 год назад
This shouldn’t even be a dream We should be working towards this

The Redemptionist ⏳️⚡️1 год назад
The dream @victorosimhen9

Alenfoh1 год назад
Blud think they are signing him

𝐀1 год назад
Y'all like this black boy because of his skin colour. Just that, no ability on zha field.

Vincent Buckman1 год назад
Bring

