Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
I like this song. :))) #josiegang
11,852 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 8

Impetus1 год назад
cleared the rotting part when does the clout get here

Quandilotor1 год назад
This a good edit, I think Jo will prob retweet this.

Moe1 год назад
cool Jo. Going to sleep. Goodnight :P

dokkaebi1 год назад
>_<

Cirxt 1 год назад
listening to synthv teto after years of utau teto is such a freeing experience

𝕯𝖆𝖘𝕶𝖎𝖙𝖙𝕶𝖆𝖙𝖙𝕮𝖍𝖔𝖓𝖐1 год назад
Now this was epic 😎👍

Gordon1 год назад
No you don’t

Jo Martin1 год назад
oh ok. nvm
