Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
I miss my goat 😭🙏
422,609 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)
Комментарии: 8

raul maza11 месяцев назад
The goat

! s11 месяцев назад
I hope by 2028, we'll get a season 3 cause man we need an announcement in 2026

10M $T⭕️kens11 месяцев назад
there is absolutely NOTHING like solo leveling. NO THING!

Daran11 месяцев назад
Was really taking over this app weekly

Anime_moments11 месяцев назад
miss u harder!

애니사랑11 месяцев назад
결론 ) A픽쳐스는 지금 당장 " 나혼렙 3기 : 애니 " 만들라...!!!!

Olufemi11 месяцев назад
Sun drippy woo

Xpa ☥🐦⬛11 месяцев назад
Same😭😭
