Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
I miss you so much
21,456 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Chester The Chespin1 год назад
Miss it too, but I won't miss losing a bunch of matches to even sweatier players.

isjdjdkxcn1 год назад
It is such as shame they will never rerun grand fest I would kill to play it again

🎈Skyler the balloon1 год назад
The reason i would live in the lobby for the rest of my life

Dran-Game-On1 год назад
At least we got the Splatoween version back... oh the Splatfest already ended

The Hatsune Empire (Roman x Miku)1 год назад
Hear me out… Soak & stomp (Poseidon mix) A slurp series and Nintendo exclusive lobby music

Dom O'Nick1 год назад
It really was a grand time. 😭

Jenn💚1 год назад
TAKE ME BAAAAACK

¡ Ishaar ! 🦈🟦1 год назад
I MISS THIS SO MUCH TOOO 🦈💦

Larx34761 год назад
Me too

