Loading video...
Video Failed to Load
I SEE THAT COLLEGE TUITION IS GETTING WASTED 😭
14,006 views • 2 years ago •via X (Twitter)
10 Comments

If you can only buy them by the dozen it’s 96, but 100 if you can buy them single at the same price

If a Dozen(12) donuts cost $0.12cents, meaning each Donut is $0.01cents. Then that’s 100 donuts for $1.00

You can buy 100 donuts. 8 dozens = 96 total 4 pennies= 4 more donuts. A donut is 1 cent…

96

It’s literally 1¢ per donut.

Well 96 if it’s by the dozen. But 100 if they’ll sell them separately seeing that’s it’s 12¢ for 12.

At least she's cute and has fashion sense. Long as she's not a Delta, she could be a 6.

Brrruhh you make the brain 🧠 go blankkk 😭😭😭

Man give me my 8 dozen donuts and my $0.04 change back thank you lol 😂😂

It’s that Next Friday clip that took me
Related Videos
asians getting active is something i never thought i would see 😭😭☠️
Pico 🎈
32,608 views • 2 months ago

