Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
I think my Palico is broken….
107,574 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Mensajero #81 год назад
Rate my Palico, hi name is Toothless

公式:ちぃたん☆広島1 год назад
I'm Chiitan Japanese crazy mascot☺️Chiitan loves death metal💀💕

Junya1 год назад
I think he broken 🤭😭

Oliver1 год назад
😍😍😍😍💘💘💘💘🔥🔥🔥🔥

Ronald Prado1 год назад
Probably tired from all the side quests gathering items to build new armour pieces.

KingDraco25@1 год назад
😍🥰😍🥰😍🥰

Heráclito ☭ García1 год назад
Is it not healing properly??

Misako Maxim1 год назад
Nekoooo ♡♡♡

GiantessLover1 год назад
Your Palico seems to be on strike, no more vigorwasps for you Momo 😂

Lucas Pittman1 год назад
Bro so fed up

