Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

"I think we'll go for Liam Delap!" 🔵 #mufc

71,626 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Unku
Unku1 год назад

What happened to Victor Osimhen ??

Фото профиля Alliance Defending Freedom
Alliance Defending Freedom1 год назад

Meet Liam. School officials punished Liam for wearing a shirt that challenged the government’s narrative—a troubling example of free speech being censored. Don’t let your rights slip away. Get our FREE “Know Your Rights” guide and stand firm in your convictions.

Фото профиля mufc
mufc1 год назад

Wel end up with Calvert lewin haha

Фото профиля Alex
Alex1 год назад

My issue is his age, we don’t need another young St, we need someone with a bit of experience who can help people like Hojlund and Zirkzee

Фото профиля Redemptus Nkubana🇷🇼🇰🇪
Redemptus Nkubana🇷🇼🇰🇪1 год назад

Annoying links

Фото профиля A-P
A-P1 год назад

Why would be buy Delap? Höjlund is better.

Фото профиля UnitedFan49
UnitedFan491 год назад

Of course you do Spread fake shit because it gets a reaction

Фото профиля Ezhil Prabhu 🇮🇱
Ezhil Prabhu 🇮🇱1 год назад

Sign @victorosimhen9 he is the right attacker for @ManUtd

Фото профиля PMX GAMING
PMX GAMING1 год назад

Fuc off

Фото профиля DuncSan
DuncSan1 год назад

Delap is fine by me so long as we get another forward to play behind him (Mbeumo/Cunha ideally). Anything is better than Hojlund starting every game

Похожие видео