Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
I to jest dobre pytanie 👍🤭
11 Yorum

Pani Senyszyn ,stała w poglądach , uczciwa, wieloletnią posłanka, znająca się na polityce i problemach ludzi 🤗 szacunek🫶

Lubię J. Senyszyn, od x czasu konsekwentnie jebie krk, a i tak uważam, że robi to zbyt delikatnie. Jebanie kościoła rzymsko-katolickiego uważam za swój obywatelski obowiązek. 👇☝️☠️

Tak ponad miała kilka dobrych pytań. Np. do Biejat czemu nie opuszcza rządu skoro jest taki beznadziejny😅

that's interesting, but what do you think of this?

@Monika_k71 Jednak wyszło na to, że to będzie ta pierwsza opcja

Nawet listka papieru mu nie zostawiła po takim sraniu 😅

Jak zwykle,Pani Joanna barwny, wolny ptak...Mówcie co chcecie, ja ją bardzo lubię.

To szczerze jedno z lepszych pytań, ale odpowiedź gówniana

Jak zwykle zjadliwie bezbłędna😃😃😃😃😃😃😃

Fantastyczne pytanie. Konkretna polska Lewica a nie jakieś półdupy z zakrzaka zanbergi i biejaty.

Nawet bardzo
