Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

76,364 views • 1 year ago •via X (Twitter)

10 Comments

Grzegorz Zieliński 🇵🇱 #TeamNawrocki's profile picture
Grzegorz Zieliński 🇵🇱 #TeamNawrocki1 year ago

WOŚP to jedna wielka pralnia brudnych pieniędzy ! Rząd bardzo chętnie przepuszcza tam olbrzymie sumy pieniędzy bo w razie draki to za malwersacje odpowie kolejny słup ! Tak się robi interesy w białych rękawiczkach !!!

zbigniew's profile picture
zbigniew1 year ago

Mafię żerującą na dobroci ludzkiej trzeba piętnować i pokazywać prawdę ,aby darczyńcy zastanowili się dwa razy zanim wrzucą do skrzynki kwestowej.Oraz przemyśleli czy swoje dzieci angażować do wspomagania tej pięknej akcji w haniebnych rękach.

TEMET NOSCE's profile picture
TEMET NOSCE1 year ago

Psychoprawica na MOL zawsze może tankować i pyszną putinowską kawusię delektować

Raf's profile picture
Raf1 year ago

Przecież te opłaty obowiązują od lipca 2024 i chuja mają wspólnego z WOŚP 🙃

Solar Heavy's profile picture
Solar Heavy1 year ago

take the journey

Evel's profile picture
Evel1 year ago

I.pani pytanie jest moim. Po co im posrednictwo Owsiaka. To taka kampania spoleczna rządu? PR. Przeciez mogli wziąc aktywa i wplacic do szpitali.

Scott Earner's profile picture
Scott Earner1 year ago

Obawiam sie ze to jest celowy zabieg, Polacy beda w ten sposob omijac stacje Orlen i przestana tam tankowac co spowoduje ze spolka bedzie mocno tracic i bedzie mozna ja tanio sprzedac niemcowi.

Michał Michalski's profile picture
Michał Michalski1 year ago

czyli trzeba Orlen omijać szerokim łukiem

Jakub Domrzalski's profile picture
Jakub Domrzalski1 year ago

Dla mnie absurdalne jest to, że Państwo, wyręcza się Owsiakiem, ze swoich zakichanych obowiązków, w postaci finansowania służby zdrowia... po co mają uwzględniać coś w budżecie jak ludzie dadzą Owsiakowi. Pomijając fakt, że dawanie na WOŚP stało się już kolejnym podatkiem...

Frank's profile picture
Frank1 year ago

Kradną, ale się dzielą z Owsikiem. 🤣🙃🤡Kasa, której nikt nie widział i nie wie gdzie jest. Zaorują ten Orlen. Sam tankuję już na MOL i polecam 👍

Related Videos

strimerzy to jebani debile👺
2:04

Sensitive content

strimerzy to jebani debile👺

Animovany

284,134 views • 2 years ago