Loading video...
Video Failed to Load
idą na żywca jebani
10 Comments

WOŚP to jedna wielka pralnia brudnych pieniędzy ! Rząd bardzo chętnie przepuszcza tam olbrzymie sumy pieniędzy bo w razie draki to za malwersacje odpowie kolejny słup ! Tak się robi interesy w białych rękawiczkach !!!

Mafię żerującą na dobroci ludzkiej trzeba piętnować i pokazywać prawdę ,aby darczyńcy zastanowili się dwa razy zanim wrzucą do skrzynki kwestowej.Oraz przemyśleli czy swoje dzieci angażować do wspomagania tej pięknej akcji w haniebnych rękach.

Psychoprawica na MOL zawsze może tankować i pyszną putinowską kawusię delektować

Przecież te opłaty obowiązują od lipca 2024 i chuja mają wspólnego z WOŚP 🙃

take the journey

I.pani pytanie jest moim. Po co im posrednictwo Owsiaka. To taka kampania spoleczna rządu? PR. Przeciez mogli wziąc aktywa i wplacic do szpitali.

Obawiam sie ze to jest celowy zabieg, Polacy beda w ten sposob omijac stacje Orlen i przestana tam tankowac co spowoduje ze spolka bedzie mocno tracic i bedzie mozna ja tanio sprzedac niemcowi.

czyli trzeba Orlen omijać szerokim łukiem

Dla mnie absurdalne jest to, że Państwo, wyręcza się Owsiakiem, ze swoich zakichanych obowiązków, w postaci finansowania służby zdrowia... po co mają uwzględniać coś w budżecie jak ludzie dadzą Owsiakowi. Pomijając fakt, że dawanie na WOŚP stało się już kolejnym podatkiem...

Kradną, ale się dzielą z Owsikiem. 🤣🙃🤡Kasa, której nikt nie widział i nie wie gdzie jest. Zaorują ten Orlen. Sam tankuję już na MOL i polecam 👍
Related Videos
Sensitive content
strimerzy to jebani debile👺
Animovany
284,134 views • 2 years ago
