Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Ide jun, tad se polažu najteži ispiti

15,712 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Sofija Panic
Sofija Panic1 год назад

Pali ste vi na svim ispitima

Фото профиля Richard
Richard1 год назад

Jel tebe neko polozio...u svibnju???

Фото профиля Branko Mandić
Branko Mandić1 год назад

U Virovitici?

Фото профиля Nataša
Nataša1 год назад

Možda bi i pomagali da su fakulteti radili. Opozicija pada na ispitima stalno, kao po navici.

Фото профиля Ljubica G
Ljubica G1 год назад

Vas je Šolak već "raspustio". 😂😂😂

Фото профиля Ana Gobac
Ana Gobac1 год назад

Opozicija da konačno prihvati da je pala odavno i to na svim ispitima.

Фото профиля tamnavac
tamnavac1 год назад

Bice mozda samo 15 posto.

Фото профиля Filip Benington
Filip Benington1 год назад

🇷🇺🇷🇸🇨🇳🇸🇰ЛИДЕРИ 💪

Фото профиля Stanko Rajić
Stanko Rajić1 год назад

Naravno, ali većina ispita se polaže van fakulteta

Фото профиля Dija
Dija1 год назад

Ова опет чита шта су јој написали?

Похожие видео