Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ide jun, tad se polažu najteži ispiti
15,712 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Sofija Panic1 год назад
Pali ste vi na svim ispitima

Richard1 год назад
Jel tebe neko polozio...u svibnju???

Branko Mandić1 год назад
U Virovitici?

Nataša1 год назад
Možda bi i pomagali da su fakulteti radili. Opozicija pada na ispitima stalno, kao po navici.

Ljubica G1 год назад
Vas je Šolak već "raspustio". 😂😂😂

Ana Gobac1 год назад
Opozicija da konačno prihvati da je pala odavno i to na svim ispitima.

tamnavac1 год назад
Bice mozda samo 15 posto.

Filip Benington1 год назад
🇷🇺🇷🇸🇨🇳🇸🇰ЛИДЕРИ 💪

Stanko Rajić1 год назад
Naravno, ali većina ispita se polaže van fakulteta

Dija1 год назад
Ова опет чита шта су јој написали?
