Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Idź se do sądu.

30,768 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Agnieszka
Agnieszka1 год назад

U holowni nie ma ani jednej kulturalnej i inteligent ej osoby. Samo chamstwo i arogancja.

Фото профиля Mirosław 🇵🇱
Mirosław 🇵🇱1 год назад

Arogancki nadęty buc

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

Come Around out now on Youtube

Фото профиля Pawko88
Pawko881 год назад

Wez se kredyt i idz do sądu, może Ci się uda wygrać. W sumie cóż szkodzi obiecać ;)

Фото профиля Mieczysław Maj
Mieczysław Maj1 год назад

Co za palant ten Pietrykowski,poseł od siedmiu boleści ,ósmego smutku ,teraz wiadomo dlaczego partia Hołowni otrzymała 4,99%.

Фото профиля Piotr Michał Wójcik
Piotr Michał Wójcik1 год назад

Przed wojną moi pradziadkowie mieli 2 domy w Zamosciu (który zostal zabrany i przerobiony na szkołę) Letni w Tarnogórze i ogromny majątek ziemski. Druga część rodziny Bobak miała w posiadaniu Halę Pisaną w Tatrach. Ze strony żony, Kamienica na Piotrkowskiej w Łodzi. ŚWO

Фото профиля Błażej
Błażej1 год назад

Pójdo do sądu bo wybory sfałszowaliśta😂

Фото профиля Mgr. BDJQP
Mgr. BDJQP1 год назад

A Ty weź przestań przynudzać. Udostępnij znowu post, gdzie prosisz o dane osobowe jakiś niezrównoważonych ludzi. Lubimy jak robisz ze swojego życia komedię! My chcemy igrzysk!

Фото профиля Piotrek👁️
Piotrek👁️1 год назад

Czy w Polsce nie ma ważniejszych i potrzebnych tematów dla Polaków? *** Non stop ryją mózgi w tej Polsce! Nic dziwnego że pół kraju głosuje na Rafałka... Haha 😂 lol *** W Polsce to taka Pato-Polityka że głowa mała. Pato- Freak Politicians 👎 Lol 😂 upadek Polski w pigułce

Фото профиля Elzbieta
Elzbieta1 год назад

🙈🤮

Фото профиля KitKat
KitKat1 год назад

Cymbał jeden 🤦‍♀️

Похожие видео