Loading video...
Video Failed to Load
Idźcie na wybory!
158,813 views • 1 year ago •via X (Twitter)
9 Comments

Pójdziemy 🇵🇱

Your best photos. Selected

Wyborcy Konfy! Wybór Trzaskowskiego to ostateczne osłabienie i zaoranie PiSu. Za dwa lata Mentzen by mógł wskoczyć na ich miejsce. Z Nawrockim bedziecie sie bujac z PiSem w koalicji :) 🤷♀️

W niedzielę odbędzie się wielka bitwa MAS vs ELITY. Pokonajmy te obrzydliwe Elity Warszawskie odcięte od problemów przeciętnych Polaków!

Idźmy i głosujmy, zgodnie ze wskazówkami. 🤡

Kazdy aby nie trzaskowski

Na pewno pójdę, ale nie na Nawrockiego

Wcześniej mówił: "Niemal 80% wyborców Konfederacji zagłosuje na Nawrockiego" A później: "Wierzę, że wiecie, co należy zrobić" Sławek wie, my wiemy, wszyscy wiedzą 🇵🇱

Panie Mentzen jako wyborca Nawrockiego chce Panu i całej Konfederacji podziękować za poparcie mniejszego zła jakim jest Nawrocki i ma Pan i pana partia mój głos w wyborach Parlamentarnych gdzie zawsze był na PiS mogę to Panu obiecać
