Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

158,813 views • 1 year ago •via X (Twitter)

9 Comments

rzemcio92's profile picture
rzemcio921 year ago

Pójdziemy 🇵🇱

Places Visited & Pictures Taken's profile picture
Places Visited & Pictures Taken4 years ago

Your best photos. Selected

Nina Mirror #Trzask's profile picture
Nina Mirror #Trzask1 year ago

Wyborcy Konfy! Wybór Trzaskowskiego to ostateczne osłabienie i zaoranie PiSu. Za dwa lata Mentzen by mógł wskoczyć na ich miejsce. Z Nawrockim bedziecie sie bujac z PiSem w koalicji :) 🤷‍♀️

Maciej Wapiński 💪💰🇵🇱 VETO's profile picture
Maciej Wapiński 💪💰🇵🇱 VETO1 year ago

W niedzielę odbędzie się wielka bitwa MAS vs ELITY. Pokonajmy te obrzydliwe Elity Warszawskie odcięte od problemów przeciętnych Polaków!

Sebastian's profile picture
Sebastian1 year ago

Idźmy i głosujmy, zgodnie ze wskazówkami. 🤡

Cossa Cosak's profile picture
Cossa Cosak1 year ago

Kazdy aby nie trzaskowski

Mariola's profile picture
Mariola1 year ago

Na pewno pójdę, ale nie na Nawrockiego

Łysy z Poznania's profile picture
Łysy z Poznania1 year ago

Wcześniej mówił: "Niemal 80% wyborców Konfederacji zagłosuje na Nawrockiego" A później: "Wierzę, że wiecie, co należy zrobić" Sławek wie, my wiemy, wszyscy wiedzą 🇵🇱

SORENSKER's profile picture
SORENSKER1 year ago

Panie Mentzen jako wyborca Nawrockiego chce Panu i całej Konfederacji podziękować za poparcie mniejszego zła jakim jest Nawrocki i ma Pan i pana partia mój głos w wyborach Parlamentarnych gdzie zawsze był na PiS mogę to Panu obiecać

Related Videos