正在加载视频...

视频加载失败

Iecavā Elektrības nav, vispābā

22,589 次观看 • 2 年前 •via X (Twitter)

10 条评论

Dāvis Viļums 的头像
Dāvis Viļums2 年前

Gandrīz visā, vienā māja spīd.

Dāvis Viļums 的头像
Dāvis Viļums2 年前

Nu jau divas stundas, Iecavā joprojām nav elektrības.

Dāvis Viļums 的头像
Dāvis Viļums2 年前

Elektrība bija atgriezusies, bēeet, nu jau divas stundas atkal nav.

Dāvis Viļums 的头像
Dāvis Viļums2 年前

Laikam tvīts palīdzēja, elektrība tikko atgriezās!

Martastante 的头像
Martastante2 年前

Dieva sods...?

Jānis 的头像
Jānis2 年前

Šodien bija stipra sarma dēļ straujajām temperatūras izmaiņām, iespējams vadiem vai transformātoriem tas dikti nepatīk. Rajonā ap spirta brūzi elektrība ir. Sliktākais, ka siltuma arī nav.

Ieva 的头像
Ieva2 年前

Varbūt kādai vientuļai ,praktiskai dāmai vecumā 40+ ir strāvas ğenerātors. Jo nekad nevar zināt, kas tas ir ko zaudē. Ja zaudē.

kica 的头像
kica2 年前

@JanisTeresko Kādā valodā ir šis vārds- vispābā?🤷‍♂️

Krišjānis Ratiniks 的头像
Krišjānis Ratiniks2 年前

Baložos bija tāpat ap 19:30

NeapmierinātsPilsonis 的头像
NeapmierinātsPilsonis2 年前

Plakanciemā tā regulāri! Varbūt pieJums vadus zeltī!

相关视频