正在加载视频...
视频加载失败
Iecavā Elektrības nav, vispābā
22,589 次观看 • 2 年前 •via X (Twitter)
10 条评论

Dāvis Viļums2 年前
Gandrīz visā, vienā māja spīd.

Dāvis Viļums2 年前
Nu jau divas stundas, Iecavā joprojām nav elektrības.

Dāvis Viļums2 年前
Elektrība bija atgriezusies, bēeet, nu jau divas stundas atkal nav.

Dāvis Viļums2 年前
Laikam tvīts palīdzēja, elektrība tikko atgriezās!

Martastante2 年前
Dieva sods...?

Jānis2 年前
Šodien bija stipra sarma dēļ straujajām temperatūras izmaiņām, iespējams vadiem vai transformātoriem tas dikti nepatīk. Rajonā ap spirta brūzi elektrība ir. Sliktākais, ka siltuma arī nav.

Ieva2 年前
Varbūt kādai vientuļai ,praktiskai dāmai vecumā 40+ ir strāvas ğenerātors. Jo nekad nevar zināt, kas tas ir ko zaudē. Ja zaudē.

kica2 年前
@JanisTeresko Kādā valodā ir šis vārds- vispābā?🤷♂️

Krišjānis Ratiniks2 年前
Baložos bija tāpat ap 19:30

NeapmierinātsPilsonis2 年前
Plakanciemā tā regulāri! Varbūt pieJums vadus zeltī!
