Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

I'm doing my part! #Helldivers2 📹idiot-thrasher

891,232 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 8

Фото профиля das_tommY 🪿 #SÜßGANS
das_tommY 🪿 #SÜßGANS2 лет назад

Rumors say he 100% looked like this.

Фото профиля Yuge 🐧
Yuge 🐧2 лет назад

I did my part

Фото профиля N3koros
N3koros2 лет назад

All those dislikes don't mean much if active players is at 135k, all it's showing Sony is for all the complaints, the game is active and alive

Фото профиля ImTrovie
ImTrovie2 лет назад

Insane to see the Review Bombs and still seeing a ton of people playing Helldivers 2... Will sony even care if people are still playing the game?

Фото профиля Schrödinger
Schrödinger2 лет назад

The enemy is Sony, not Arrowhead.

Фото профиля Shadows
Shadows2 лет назад

Oh man this is good. Sony really asked for it.

Фото профиля Bad AI
Bad AI2 лет назад

We did our part!

Фото профиля ShurikenSean
ShurikenSean2 лет назад

Sony really indirectly made an army loyal to freedom and then were suprised when that same army used their training and banded together to fight them when it appears the automatons have taken over.

Похожие видео