Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
"I'm feeling sad" Emilia's exit interview 💔
161,603 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Ozzny1 год назад
Shoutout to @Gaules @fillipebt @andrekenzo11 for the amazing interviews And of course to the legend @EmiliaQAQ1231 you gained a lot of fans here 🫶

Ludy1 год назад
加油,阿花。为你和你的队伍感到骄傲,你在nuke是全队唯一的火力,即使你在管道犯了错。下次major再接再厉!

RUSH B APP1 год назад
gl next legend 👏

World Transformation Movement2 лет назад
Leading psychiatrist says “this is the most important interview of all time, it solves the human condition, ends suffering & turmoil at its source & finally makes sense of our lives!”

CSGOGem1 год назад
Emilia you will be our MVP 💔💔💔

🥶1 год назад
能走到这已经很不错了,有点瑕疵但整体成绩还是远超我们期待的,继续加油lv加油Tyloo,下半年的major我们再杀回来,也希望我们的兄弟Mongolz Legacy能取得更好的成绩💪

⁺‧₊˚ ཐི⋆⁺ Dea ⁺⋆ཋྀ ˚₊‧⁺ 📌 check my spotify link ♡1 год назад
Stop 🥺🥺🥺

SR rhecc1 год назад
heartbreaking @EmiliaQAQ1231 we love you bro 😪😪😪

Bruno1 год назад
😭😭😭

malho congelado1 год назад
🫡🫡
Похожие видео
I'm feeling sad for the future generations we fail them😩💔
Mageba
114,408 просмотров • 10 месяцев назад


