Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
"I'm going to give everything. I will do everything always thinking about what is best for the club - that was always the same message. "And then, it's not my decision the rest... I'm suffering more than them." - Rúben Amorim's message to the fans losing faith in him. #MUFC
Комментарии: 0
Нет доступных комментариев
Здесь появятся комментарии из оригинального поста

![🚨 Matteo Darmian: "I have to thank them [United] because if I'm the player and the person that I am, it's also thanks to them. So I have to thank them, but now I'm an Inter player, so I give everything for Inter." #MUFC ❤️](https://image.24vids.com/tw-1658751060402401281/media/FwT7H9vXgAAka0B.jpg)

