Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

I'm moved, we need another playmaker. 🌳 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

47,951 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Le African Gooner
Le African Gooner1 год назад

Me too but I can't see it happening. Will be way too expensive. I doubt we even get a CAM this summer.

Фото профиля Estadio Deportes
Estadio Deportes1 год назад

¿CAMBIO DE PLANES? 😶‍🌫️ A pesar de ya haber elegido número, parece que Santi Giménez no podría escogerlo, al menos en Champions. ¿Por qué? Te contamos. 👇 #SantiGiménez #Milán #Champions

Фото профиля 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🔴⚪️🔴
🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🔴⚪️🔴1 год назад

Would of rather of kept smithy 🤣🤣🤣

Фото профиля Le African Gooner
Le African Gooner1 год назад

Arteta didn't rate him 😅

Фото профиля Rainbow
Rainbow1 год назад

I'm not moved

Фото профиля Peter Mwita
Peter Mwita1 год назад

He's going to City,..you haven't seen yet?

Фото профиля Salieu Jalloh
Salieu Jalloh1 год назад

He can be our ball Carrie

Фото профиля MFF
MFF1 год назад

I would prefer eze but if he's way more cheaper i don't mind about him.

Фото профиля Patricia Oranth
Patricia Oranth1 год назад

Una done start to post another player video una eye go peel if una no sign striker

Фото профиля JesusPriceSuperstar 🇬🇭🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
JesusPriceSuperstar 🇬🇭🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿1 год назад

We need a player who takes risks in the CAM position, just like Odegaard did for the first 2-3 yrs of being at the club, but also we need more pace in the CF position for those risky passes to mean something

Похожие видео