Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
"I'm so glad..." 🔁🎶
320,175 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

DEBATE FOOTBALL OPINION2 лет назад
Legend

Gabi🦍 🫥 ❤️2 лет назад
Never walk alone

𝕏 Rosy2 лет назад
I'm so glad that jurgen is a red

Auds ☝️(Fan)2 лет назад
Memories ill forever treasure danke jurgen❤️

METIU_2022🇳🇬🇷🇺2 лет назад
Best club in the world 💯

PratiKK ♠️♥️♣️♦️2 лет назад
My club 🥹🫶🏻

Spring Navigator 🇱🇧2 лет назад
My version of events

Andrew 🎮🎧 🔴|-/2 лет назад
Wish we could sort out the entire crowd singing in sync

supermane102 лет назад
YNWA ❤️

Ian Greenhill2 лет назад
Amazing noise for the whole game, but that last 10 minutes!
Похожие видео
1:00
Sensitive content
"I'm so glad I'm not somali" kulaha
Hussain al-Naijiri
61,895 просмотров • 1 год назад

