Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
IM THE BAD GUY!!!!!!!
202,792 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Ner1 год назад
how did you made that song actually good

shug1 год назад
the baseline bro

HankinoEX1 год назад
THAT BASS SLAAAAAAAAPS

xyy1 год назад
i take pride in my basslines 🤭🤭

nardo1 год назад
ITS SO GOOD, BEST CHAOS KING REMIX LIKE 😭🙌🙌🙌

N1 год назад
king if he had that . you know what i mean that kinda. yknow . just kinda like. yknow?

The nerd1 год назад
to my people, i am the one with the only copy of fl studio. to you, A FILTHY PIRATE

Finley レンドン1 год назад
What bass dat

xyy1 год назад
all soundfonts
Похожие видео
3:30
Sensitive content
“I’m the bad guy?”
Cinema Tweets
252,355 просмотров • 1 год назад
