Loading video...
Video Failed to Load
"Imate kome da pevate." Duško Vujošević
7 Comments

otrovmase1 year ago
Mislim da je Dule namignuo pre nego sto nam je ovo rekao

lubenica101 year ago
Grobari nisu oduvek bili glupi, kriminalci i ubice kao zadnjih par godina/decenija. Sve je to pocelo sa tupavim Čegijem i Simom Srbijom koji su smisljali pesmice prepune mrznje prema Zvezdi a malo onih o ljubavi prema klubu. Kasnije generacije su samo usvajale to sve do danas.

Rajko Prodanovic1 year ago
Pusi Dule dudule

Нада Радуловић 🇷🇸1 year ago
Опет овај!!!

дора брљача ☠️1 year ago
U pravu je za ovo, ali isto tako treba da sagleda stvari da ta Vesna izjavama provocira i traži to. Svaka akcija ima reakciju jbg...

jmns1 year ago
Сад се сетио! А док им је ишло, сам онај кез! И гостовање код чувеног Тегија!

Ivan Durdevic1 year ago
Konacno da kazes i ti nesto pametno, trovao si dugo. Napred PARTIZAN
