Loading video...
Video Failed to Load
În continuarea ideilor de mai devreme, nu doar că George Simion îi e net superior lui Nicușor Dan, dar mă sperie posibilitatea ca Nicușor să ajungă la Cotroceni. Gestica lui e a unui om cu probleme evidente, de la miscarea scurta a capului in lateral, la spasmele facial, pare... show more
19,164 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

Felicitări pentru postare. De aceea, unii dintre noi eram critici la adresa dumneavoastră când îl mustrați pe George. Simion nu este perfect. De departe. Dar Romania nu își permite riscul de a deveni Nicușor președinte. E scenariu de groază.

Sindromul TSA il explica doamna aici .

Omul are probleme mintale!!!

Atata a gandit pana i s-a facut fomita

Am avut doi foști primari președinte . Să ne ferească Dumnezeu de al treilea . Omul ar fi bomboana de pe coliva României ! 🚑🚑

Este din ce în ce mai evident faptul că este bolnav și nu cred că o să reziste până la final.Cred că o să cedeze psihic.Ceva rău se întâmplă cu el,este complet rupt de realitate.

Au sesizat multi. Control medical in cazul lui. Nu se poate trece peste asa ceva! Se vb de TSA,sindrom Asperger.Tulburare neurologica. Tulburare de neurodezvoltare cu afectiunea mai multor părți ale creierului Da e de speriat,orice probl neurologica este o probl. serioasa

Iar tu zici să votam cu Simion ca e sănătos mital? Oare nu ți-e rușine cu un asemenea individ?

Infricosator sa fii condus de oameni bolnavi mentali la propriu

Sti ce imi transmite? Sunt omul servicilor atator tari de mi e sila deja de tot 🤣😂
