Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
In Memoriam
16,458 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 7

Sophie1 год назад
I don’t think people understand the sheer joy this theme tune brings me. The highlights, Gary Ned, Dave, Pete, Matt, Daniel - the list goes on…

ishdo791 год назад
If that theme tune dies, so does a small (not even that small) piece of my love of watching cycling as a sport on TV, genuinely

Christian Phipps1 год назад
Thanks, saved.

James O’Loughlin1 год назад
In appreciation of your in memoriam 👏

Gazelle 💚1 год назад
Very sad day for cycling enthusiasts.

gilkzxc1 год назад
What it's the EA TDF 98?

Arrière du peloton - Tom1 год назад
It’s the theme that itv has used for its tour coverage.. for well as long as I can remember

