Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Is this the reason for the delay? 👀 #mufc

253,472 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Yazza
Yazza1 год назад

Arsenal had already agreed a deal with zubi in January

Фото профиля wetracked.io
wetracked.io1 год назад

Another merchant just scaled their ads without losing their mind. You’re still refreshing dashboards like it’s a sport? Get a grip.

Фото профиля nomi
nomi1 год назад

the delay is not good

Фото профиля Maggie
Maggie1 год назад

Nothing is good at man united

Фото профиля Lenso
Lenso1 год назад

There is nothing like delay, the release clause is not yet active

Фото профиля UnitedOpinions99
UnitedOpinions991 год назад

To be fair Arsenal has already did alot of groundwork on Zubimendi. United only just got linked to Cunha like 2-3 months back

Фото профиля Token
Token1 год назад

Mmmm speed it up

Фото профиля jay
jay1 год назад

FFS the release clause doesn't become active until June! God your doing people's head in with your negativity now, spin spin spin

Фото профиля Noah
Noah1 год назад

speed it up

Фото профиля indas
indas1 год назад

This united board are not serious at all..just wait and see we gonna lose cunha to another club

Фото профиля danka
danka1 год назад

We not getting cunha the braideads saying we cant get him yet because his clause is only available in june should Stfu ,you can still get a here we go , i think the deal has collapsed

Похожие видео