Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Isteria Călin Georgescu
18,447 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Am văzut niște comentarii pe-aici de zici că e examenul național pentru admitere la autism,

Bina zis boss. Astia au vazut la americani isteria cu Trump si vor sa se isterizeze si ei la fel ca asa e la moda

Vezi ca a zis de microcipuri, ca alea din laptop, nu microplastice.

Sti ca a mai fost o invazie in 2014? E vorba de Crimeea. Si nu a vorbit despre microplastice, a zis nano-chipuri care intra in tine ca un laptop.
aia din crimeea n-a fost asa mediatizata. 90% dintre romani au aflat de ea dupa 2022

Dacă nu te-au plătit pentru clipul ăsta, nu ești influențăr adevărat :))

Băi pitic, ai laic da la mine, dar să nu se mai întâmple! Da frate, omul e din DSM și asta-l invalideaza. Doctrine, păreri, expresii, gândiri și răzgândiri, astea toate nu contează. Este doar un nene cu probleme, iar de o eventuală victorie a lui se vor bucura rușii pentru ca invalidează procesul democratic de alegere a președintelui.

cred ca s-a mai zis dar merita repetat. #Piticigratis presedinte

O analiza superficiala care nu acopera nici 10% din ce s-a intamplat / ce a spus. Ai vazut oportunitatea sa comentezi iar ca protesteaza niste copii amarati de parca ai avea ceva nou si nemaiauzit de zis pe tema asta si cam atat.
Daa f amarati comunistii aia mici care traiesc pe banii parintilor. F f.