Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
It only took one lap.
30,678 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Alex Kerner1 год назад
Guy literally has to do nothing and is P1 every week. Truck is illegal cause he never backs this "talent" up in Xfinity

Scotty Rodgers1 год назад
Liberals have officially taken over ASSCAR. What a joke

Allen Stanovich1 год назад
#HeimTime

Alex Mallula1 год назад
Mobile 1 really with the best paint schemes this year

Spot Parker1 год назад
Skewed trucks 🗣️🗣️🗣️🔥🔥🔥

Kathy Morgan1 год назад
@TRICONGarage ❤️🙏🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

User1001 год назад
Pole!😃

Ernie s1 год назад
How about the rest of the lineup? Gonna keep asking every week.

Cody Olmstead1 год назад
Why is he still a full time truck series driver? Plenty of people in Xfinity that don’t deserve a ride that should be in Trucks or Arca and he could easily move up.

Q DAWG1 год назад
That scheme fire @TRICONGarage


