Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
it's been 3 years since the 1•2•3 satogou version🥹
Комментарии: 11

rikka 🌺1 год назад
I DIED

dee ! 🌷1 год назад
it was legit the most beautiful day on pokeani twt like everyone was so happy...

Solar Heavy1 год назад
whoa have you heard this song?

🍕🍟🥪 𝓑𝓵𝓾𝓮 𝓒𝓻𝓾𝓼𝓪𝓭𝓮𝓻 🌭1 год назад
I still miss him Still miss both of them even

LUKE 🌊🐊1 год назад
this was the best present of all time i shed a tear when i first saw this peak

MoahRikunel @ #Speedons5 🏳️⚧️1 год назад
@HHigana

Satoshi1 год назад
May favorite intro of the entire anime

Ngân 17 Trần1 год назад
And definetly thd best version of 1•2•3

James Luong1 год назад
Honestly when ash returns to horizons itll be the most hype thing! And that might be sooner than expected since where getting mega evolution

Adam Z-A 💚1 год назад
Best op in the series it gets me hyped every time i love it soso much

4oki1 год назад
Gigantamax, Mega, and Z-Move MAN IS STACKED


