Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

it's been 3 years since the 1•2•3 satogou version🥹

68,538 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля rikka 🌺
rikka 🌺1 год назад

I DIED

Фото профиля dee ! 🌷
dee ! 🌷1 год назад

it was legit the most beautiful day on pokeani twt like everyone was so happy...

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

whoa have you heard this song?

Фото профиля 🍕🍟🥪 𝓑𝓵𝓾𝓮 𝓒𝓻𝓾𝓼𝓪𝓭𝓮𝓻 🌭
🍕🍟🥪 𝓑𝓵𝓾𝓮 𝓒𝓻𝓾𝓼𝓪𝓭𝓮𝓻 🌭1 год назад

I still miss him Still miss both of them even

Фото профиля LUKE 🌊🐊
LUKE 🌊🐊1 год назад

this was the best present of all time i shed a tear when i first saw this peak

Фото профиля MoahRikunel @ #Speedons5 🏳️‍⚧️
MoahRikunel @ #Speedons5 🏳️‍⚧️1 год назад

@HHigana

Фото профиля Satoshi
Satoshi1 год назад

May favorite intro of the entire anime

Фото профиля Ngân 17 Trần
Ngân 17 Trần1 год назад

And definetly thd best version of 1•2•3

Фото профиля James Luong
James Luong1 год назад

Honestly when ash returns to horizons itll be the most hype thing! And that might be sooner than expected since where getting mega evolution

Фото профиля Adam Z-A 💚
Adam Z-A 💚1 год назад

Best op in the series it gets me hyped every time i love it soso much

Фото профиля 4oki
4oki1 год назад

Gigantamax, Mega, and Z-Move MAN IS STACKED

Похожие видео