Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
IT'S CALLED THE SVECH FOR A REASON 🚨
212,806 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Obi, the Panthers fan in Texas2 лет назад
They gotta name it that now 😭🙏

Carolina Hurricanes2 лет назад
at this point how could they not?

Durham Bulls2 лет назад
😱😱😱

𝜗𝜚2 лет назад
ITS HIS WORLD AND WE ARE JUST LIVING IN IT

Carolina Hurricanes2 лет назад
@advancedcrier what a world to be living in!

Tony Swann2 лет назад
The Svech - no other name works! End of story, mic drop.

Phillip2 лет назад
Clean up on aisle, my pants

Caniac Caryn- Nino Fan Club Prez2 лет назад
Yeah @NHL ...rename it....

Myles2 лет назад
THE OG!!!






