Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
it's ok to cry
237,747 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

imanalbani.1 год назад
I MADE IT!!!!!

Misery 🇦🇷1 год назад
Having Youtopia on your album and not playing it live is such a waste, why would you do such a thing? 🥲

autogato | ˚₊‧꒰ა 🐟🐟🐟🐟🐟 ໒꒱ ‧₊˚1 год назад
Amandisimo la chica con su candy bong 🩷

ram1 год назад
façam alguma coisa o twitter ta suspenso no brasil

krissy lee1 год назад
u guys are amazing 🤍 and help so many of us get through each day. thank u 🥹🫶

Jesus Christ on 𝕏1 год назад
I wept!

Bg_Chik©1 год назад
🖤🖤😊😊

gabi 😇1 год назад
plzzz post vids from hills of rock ❤️❤️❤️❤️

gabi 😇1 год назад
i love u

raka1 год назад
Jakarta mana boss
