Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
"I've never criticised him!" 😂 #mufc
Комментарии: 11

TheatreTales1 год назад
Bruno is all in all

Rock Paper Sizzle1 год назад
💪 Merica, we're taking it back. 💯 You like Trump, you know it, time to show it. ✅ T's for Trump here:

Lawrence Bassey1 год назад
This man sometimes …..

Temi || MUFC1 год назад
Bruno is good 👍😊

KING OF POLLS 👑📈📉1 год назад
Is Bruno Fernandes the best free-kicks taker in Europe right now 🤔

Adabra 💯 Cr7 fan1 год назад
Let’s go

Erikas1 год назад
Never criticised Hojlund either

Cold Man United Wallpapers 🥶1 год назад
Walks into any team

Captain1 год назад
Good finish from him

Amorim’s Truth1 год назад
Yes let’s not criticize a guy that has lost the ball 21 times so far because we are now only losing 2-1. The state of this fan base

Dennarie👹🇯🇲1 год назад
We need one more goal I still believe we can score another one
