Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ja bym nie skoczył.
101,084 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Jan Czarny11 месяцев назад
Z zabezpieczeniem, to każdy odważny.

Mr.Whitie™11 месяцев назад
Ja bym się zasral patrząc z dołu

Krzesimir11 месяцев назад
Ona mówi, że jeszcze się tak nie bała... Czekaj co Tusk ma dla Ciebie jak wpuści wincyj imigrantów

amelia11 месяцев назад
A ja bym skoczyła. Z nadzieją, że lina się zerwie w trakcie skoku.🙏🏻

MarekWLKP11 месяцев назад
Nie warto oglądać, większość filmu jakaś laska robi niepotrzebne zamieszanie. Później nic ciekawego nie ma.

Bartosz Kwiatkowski11 месяцев назад
Z odpowiednimi cyckami byś odmówił?

RELOCATIFY11 месяцев назад
Nigdy

Pomorzanka_ 𝕏 ⚓️11 месяцев назад
Zacznijmy od tego, że nigdy bym tak nie weszła. A jak już to czołgałabym się na kolanach.

Burczga2811 месяцев назад
Ja bym tam nie wyszedł nawet

Łukasz11 месяцев назад
Jak byłbym gruby to też bym się bał 😁
