Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Ja chcę numer do jej dilera 😵‍💫🤣

98,624 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 31

Фото профиля Rysiek z Misia
Rysiek z Misia2 лет назад

To nie jest karaj dla normalnych ludzi w polityce.

Фото профиля Estadio Deportes
Estadio Deportes1 год назад

¿CAMBIO DE PLANES? 😶‍🌫️ A pesar de ya haber elegido número, parece que Santi Giménez no podría escogerlo, al menos en Champions. ¿Por qué? Te contamos. 👇 #SantiGiménez #Milán #Champions

Фото профиля Bartosz
Bartosz2 лет назад

Hahahahahahhaha, nie no dobry kabaret. To nie jest czasem Pakosińska w przebraniu? 😂

Фото профиля Paweł Nogal
Paweł Nogal2 лет назад

Mieszkam we Wrocławiu🤦‍♂️

Фото профиля zielony 🇵🇱 🧯
zielony 🇵🇱 🧯2 лет назад

No to mamy wybór we Wrocławiu 🤦 idiotka vs cham i krętacz

Фото профиля PiDżejŁaN
PiDżejŁaN2 лет назад

Chciałem napisać "Co jest z tymi mieszkańcami Wrocławia nie tak", ale jestem z Warszawy.

Фото профиля Polak Zasmucony ™©
Polak Zasmucony ™©2 лет назад

Może jakby wygrała, to ten towar byłby dostępy w każdej Żabce we Wrocławiu. 🤔

Фото профиля sobiepan
sobiepan2 лет назад

Sutryk jest głupi a do tego buc. Ona jest głupia i przy okazji robi z siebie klauna.

Фото профиля GuyMontag
GuyMontag2 лет назад

Globaliści wsadzili na stołki totalnych popierdoleńców.Kiedy w końcu ludzie się zaczną buntować przeci temu faszystowskiemu systemowi, do czego ta głupota doprowadzi.

Фото профиля One-eyed snowman from 🇵🇱
One-eyed snowman from 🇵🇱2 лет назад

Trochę "wyprana" Kamala Harris, identyczne zachowanie - chyba ta sama szkoła speców od PR. 🇵🇱🧯I💚CO₂

Фото профиля Martit
Martit2 лет назад

Ja mieszkam we Wro ona jest niebezpieczna

Фото профиля Ja
Ja2 лет назад

Powiem tak...Sutryk to mógł udawać ze nie wie że u niego w urzedzie kręcą OnlyFansa...jednak wyborcy tej pani nie będą mogli powiedzieć ze nie wiedzieli ze w urzędzie będzie naspidowany burdel

Фото профиля Srali Muchy
Srali Muchy2 лет назад

Musimy jak najszybciej zniszczyć demokrację bo oni zniszczą nas

Фото профиля Krzysztof Szewczyk
Krzysztof Szewczyk2 лет назад

Ładnie weszło nie ma co 😄

Фото профиля Heweliusz
Heweliusz2 лет назад

aha, jak wygra wybory, to wyprzedzi Dulkiewicz o kilka długości, w rankingu głupoty i żenady 🤭

Фото профиля Rabarbarian
Rabarbarian2 лет назад

Te wszystkie akcje w urzędzie, Protasiewicz, ta spaniała sztuka, teraz to. Może oni w tym Wrocławiu mają jakś zatrutą wodę w kranie? 😬

Фото профиля Tomek Sz
Tomek Sz2 лет назад

Współczuję mężowi

Фото профиля Piotr Kowalski
Piotr Kowalski2 лет назад

Więcej kobiet w polityce?

Фото профиля FratelloDiTuttiFratelli
FratelloDiTuttiFratelli2 лет назад

Zapraszamy do Wrocławia. Wieczorem w centrum na każdym kroku masz okazję poznać tych i owych i mieć troszeczkę kataru 😎

Фото профиля Szymi 🇵🇱
Szymi 🇵🇱2 лет назад

japierdole, serio ludzie głosowali tak, że muszą teraz wybrać pomiędzy nią a Sutrykiem xd

Фото профиля Damian
Damian2 лет назад

Lepsza wersja 😎

Фото профиля Jawu
Jawu2 лет назад

Mają co chcieli. Będą mieli takiego wójta jakiego sobie wybiorą. I obojętne czy to będzie ten czy ta. To świadczy tylko o mentalności mieszkańców tej mieściny. Kompletne dno.

Фото профиля Krzysztof NY 💯🇵🇱
Krzysztof NY 💯🇵🇱2 лет назад

Niezłą reklamę robi dla Nitrasa. Klienci ponoć pchają się do niego drzwiami i oknami, po nowy towar.

Фото профиля Przemo Wójcik
Przemo Wójcik2 лет назад

Ja myślałem, że w Krakowie ludzie mają przejebane

Фото профиля Dast
Dast2 лет назад

🎯🎯🎯😂😂😂

Фото профиля Robert Babij 🧯🇵🇱 🇮🇪
Robert Babij 🧯🇵🇱 🇮🇪2 лет назад

Co to za nowy kabaret, standup znaczy??

Фото профиля cmuwd
cmuwd2 лет назад

dobry kabaret - ale Lekcje śmiechu brała u Pakosińskiej?

Фото профиля Adams
Adams2 лет назад

XD

Фото профиля Pawel Tyloch
Pawel Tyloch2 лет назад

To jest jakaś komediantka? Jakiś kabaret?

Фото профиля JacKoss
JacKoss2 лет назад

Jak nazywa się ten kabaret? 😅

Фото профиля ArkadiusC
ArkadiusC2 лет назад

Ja myślałem że to fragment stand upu xD

Похожие видео