Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Jadą świry🎶🔥 ➡️Bambilabambilaboooo XDDDDDDD
40,878 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

To hymn silnych razem?

To jest muzyka etniczna w plemieniu Silnorazemków. Strefa występowania- iX , Bluesky, jelita koalicjantów...

tęsknię za starą tvp 😭

Niech se jadą, ale nie za moje

No i to jest muzyka :) a nie jakiś Zenek dla wieśniakow:)

Najgorsze jest że to z naszych podatków

Od jakiegoś czasu cały czas ktoś pisze że coś chce liczyć głosy Powtórzyć wybory Więc ja też napiszę Ja chcę żeby wreszcie zamknąć ten bałagan zwany TVP na który między innymi muszę płacić a banda idiotów urządza sobie bur..el którego już nikt nie ogląda Niech sobie robią co chcą za swoje a nie za państwowe czyli też moje

eh...co się z nami black metalowcami stało 😩

Mogę prosić o pozdrowienia od najlepszego politycznego shotera i pracownika kanału zero? 🙏❤️

Czy Kanał Zero płaci panu dodatek za pracę w szkodliwych warunkach?
