Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Jadę gabarytem.

208,547 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля PikachuPL
PikachuPL1 год назад

Wydaje mnie się, że nagrywający tutaj też kilka rzeczy przeskrobał. Nie przepuścił pieszej, która niemalże weszła mu na maskę ale się zreflektowała, późnej se wyprzedził tuż przed pasami merca, a na końcu chłop dał kierunkowskaz a ten dzida w niego.

Фото профиля Rock Paper Sizzle
Rock Paper Sizzle1 год назад

💪 Merica, we're taking it back. 💯 You like Trump, you know it, time to show it. ✅ T's for Trump here:

Фото профиля Pit Agoriusz
Pit Agoriusz1 год назад

A powinien być co najmniej remis...

Фото профиля Ju-L
Ju-L1 год назад

1. 10 sekunda - nie udzielenia pierwszeństwa pieszej - 15 pkt 2. 18-23 - wyprzedzanie na przejściu dla pieszych - 15 pkt 3. 17-24 - wyprzedzanie pojazdu sygnalizującego manewr skrętu w lewo - 6 pkt 4. 24 sekunda - spowodowanie kolizji - 6 pkt RAZEM 42 pkt karne

Фото профиля Mic
Mic1 год назад

jak za zwykłą kolizję (błąd, nieuwaga) jest 1500zł mandatu, to za jeżdżenie jak debil, narażając innych na śmierć lub kalectwo, powinno być 1500zł x 100 z uwagi na 100x większe zagrożenie i szkodliwość społeczną

Фото профиля bandyci drogowi
bandyci drogowi1 год назад

Przypomnijmy że za to było 1000 zł 😡😡😡😡😡

Фото профиля Damian Bury
Damian Bury1 год назад

Mam nadzieję ze ten samozwańczy szeryfek pokazał cały filmik policji. Pięknie ram widać jak raz wymusza pierwszeństwo na pieszym i raz wyprzedza tuż przed pasami. Do tego szeryfek celowo doprowadził do kolizji. I tak szeryfeku. Ten samochód nie złoży się jak twój samochodzik.

Фото профиля Maciej Zych
Maciej Zych1 год назад

Brak przepuszczenia pieszego, wyprzedzenie na pasach. Nagrywający 100x większy debil od tego busa.

Фото профиля mar ma
mar ma1 год назад

Przecież ten świr z kamerą wymusił tą stłuczkę... Ja nie mówię o tym w ciężarówce, ok jego wina. Ale jak można tak jeździć i jeszcze przedstawiać się jako ofiara.

Фото профиля Kermit House MD
Kermit House MD1 год назад

Nagrywający na badania lekarskie jeśli nie widzi kierunkowskazu w lewo . Na miejscu Iveco- odwoływałbym się

Фото профиля Roberto
Roberto1 год назад

Dla mnie, to nagrywający stwarza większe zagrożenie niż chłopak z busa. Sytuacja z busem wygląda na CELOWE szukanie kolizji, a wcześniej kobieta na przejściu dla pieszych i wyprzedzanie na następnym.

Похожие видео