Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

🏳️‍🌈 je problem

502,722 Aufrufe • vor 2 Jahren •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Pražská Honorace
Pražská Honoracevor 2 Jahren

Týpek jebe EU, ale přitom pracuje v Německu... Díky komu asi 🤣

Profilbild von Petr Hudec (huramobil.cz)
Petr Hudec (huramobil.cz)vor 2 Jahren

Pracuju v Německu, ale jebu celou EU 😂

Profilbild von Ten_tajnej
Ten_tajnejvor 2 Jahren

Pracuju v německu..... jebu evropskou unii :D. Frajer má pár kozlíku v sobě očividně

Profilbild von ⚡️OndrejDry🔋
⚡️OndrejDry🔋vor 2 Jahren

Pán byl na úrovni 💩

Profilbild von JT
JTvor 2 Jahren

Pracuju v Německu ale jebu EU ... čepice NewYork Yankees a jebu Ameriku ... krásný občan ❤️😁

Profilbild von Pavel Kolouch ✌️ Havloids (Malej Jelen)🦌
Pavel Kolouch ✌️ Havloids (Malej Jelen)🦌vor 2 Jahren

Jebu EU, ale pracuju tři roky v Německu, jebu Ameriku a na kšiltovce nosim NY… Tak děkujeme za názor a ty bu***anty a Ataby radši nebudeme komentovat…

Profilbild von Lucie Amálka 🌸
Lucie Amálka 🌸vor 2 Jahren

Chudáček ubohý, primitivní debílek.

Profilbild von Marťas Buchrtů
Marťas Buchrtůvor 2 Jahren

Jebu EU, řekl člověk pracující v Schengenu... A takhle my tu žijeme.

Profilbild von Michal Šuhaj
Michal Šuhajvor 2 Jahren

Jo s tou EU to je dobrý🤣, tak vyfič z DE kde děláš tak maximálně ostudu ty koště ✌️🤡

Profilbild von Tetička Sally
Tetička Sallyvor 2 Jahren

Problém je lidská debilita, kterou schopný manipulátor přetvoří v nenávist. Hlupák má vždy v sobě víc nenávisti a zloby než inteligentní člověk.

Ähnliche Videos