Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Loading video...
Video Failed to Load
🏳️🌈 je problem
502,722 views • 2 years ago •via X (Twitter)
10 Comments

Týpek jebe EU, ale přitom pracuje v Německu... Díky komu asi 🤣

Pracuju v Německu, ale jebu celou EU 😂

Pracuju v německu..... jebu evropskou unii :D. Frajer má pár kozlíku v sobě očividně

Pán byl na úrovni 💩

Pracuju v Německu ale jebu EU ... čepice NewYork Yankees a jebu Ameriku ... krásný občan ❤️😁

Jebu EU, ale pracuju tři roky v Německu, jebu Ameriku a na kšiltovce nosim NY… Tak děkujeme za názor a ty bu***anty a Ataby radši nebudeme komentovat…

Chudáček ubohý, primitivní debílek.

Jebu EU, řekl člověk pracující v Schengenu... A takhle my tu žijeme.

Jo s tou EU to je dobrý🤣, tak vyfič z DE kde děláš tak maximálně ostudu ty koště ✌️🤡

Problém je lidská debilita, kterou schopný manipulátor přetvoří v nenávist. Hlupák má vždy v sobě víc nenávisti a zloby než inteligentní člověk.
Related Videos
Sensitive content
Question pour des juristes français svp : je peux déposer plainte pour cette extrait et d'autres, ou cette énergumène suggère que je suis consanguin car je suis algérien ? Merci d'avance pour vos réponses 🇩🇿❤️🏳️🌈
jack lefou
14,815 views • 7 months ago
