Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

🏳️‍🌈 je problem

502,722 views • 2 years ago •via X (Twitter)

10 Comments

Pražská Honorace's profile picture
Pražská Honorace2 years ago

Týpek jebe EU, ale přitom pracuje v Německu... Díky komu asi 🤣

Petr Hudec (huramobil.cz)'s profile picture
Petr Hudec (huramobil.cz)2 years ago

Pracuju v Německu, ale jebu celou EU 😂

Ten_tajnej's profile picture
Ten_tajnej2 years ago

Pracuju v německu..... jebu evropskou unii :D. Frajer má pár kozlíku v sobě očividně

⚡️OndrejDry🔋's profile picture
⚡️OndrejDry🔋2 years ago

Pán byl na úrovni 💩

JT's profile picture
JT2 years ago

Pracuju v Německu ale jebu EU ... čepice NewYork Yankees a jebu Ameriku ... krásný občan ❤️😁

Pavel Kolouch ✌️ Havloids (Malej Jelen)🦌's profile picture
Pavel Kolouch ✌️ Havloids (Malej Jelen)🦌2 years ago

Jebu EU, ale pracuju tři roky v Německu, jebu Ameriku a na kšiltovce nosim NY… Tak děkujeme za názor a ty bu***anty a Ataby radši nebudeme komentovat…

Lucie Amálka 🌸's profile picture
Lucie Amálka 🌸2 years ago

Chudáček ubohý, primitivní debílek.

Marťas Buchrtů's profile picture
Marťas Buchrtů2 years ago

Jebu EU, řekl člověk pracující v Schengenu... A takhle my tu žijeme.

Michal Šuhaj's profile picture
Michal Šuhaj2 years ago

Jo s tou EU to je dobrý🤣, tak vyfič z DE kde děláš tak maximálně ostudu ty koště ✌️🤡

Tetička Sally's profile picture
Tetička Sally2 years ago

Problém je lidská debilita, kterou schopný manipulátor přetvoří v nenávist. Hlupák má vždy v sobě víc nenávisti a zloby než inteligentní člověk.

Related Videos