Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

🏳️‍🌈 je problem

502,722 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Pražská Honorace
Pražská Honorace2 лет назад

Týpek jebe EU, ale přitom pracuje v Německu... Díky komu asi 🤣

Фото профиля Petr Hudec (huramobil.cz)
Petr Hudec (huramobil.cz)2 лет назад

Pracuju v Německu, ale jebu celou EU 😂

Фото профиля Ten_tajnej
Ten_tajnej2 лет назад

Pracuju v německu..... jebu evropskou unii :D. Frajer má pár kozlíku v sobě očividně

Фото профиля ⚡️OndrejDry🔋
⚡️OndrejDry🔋2 лет назад

Pán byl na úrovni 💩

Фото профиля JT
JT2 лет назад

Pracuju v Německu ale jebu EU ... čepice NewYork Yankees a jebu Ameriku ... krásný občan ❤️😁

Фото профиля Pavel Kolouch ✌️ Havloids (Malej Jelen)🦌
Pavel Kolouch ✌️ Havloids (Malej Jelen)🦌2 лет назад

Jebu EU, ale pracuju tři roky v Německu, jebu Ameriku a na kšiltovce nosim NY… Tak děkujeme za názor a ty bu***anty a Ataby radši nebudeme komentovat…

Фото профиля Lucie Amálka 🌸
Lucie Amálka 🌸2 лет назад

Chudáček ubohý, primitivní debílek.

Фото профиля Marťas Buchrtů
Marťas Buchrtů2 лет назад

Jebu EU, řekl člověk pracující v Schengenu... A takhle my tu žijeme.

Фото профиля Michal Šuhaj
Michal Šuhaj2 лет назад

Jo s tou EU to je dobrý🤣, tak vyfič z DE kde děláš tak maximálně ostudu ty koště ✌️🤡

Фото профиля Tetička Sally
Tetička Sally2 лет назад

Problém je lidská debilita, kterou schopný manipulátor přetvoří v nenávist. Hlupák má vždy v sobě víc nenávisti a zloby než inteligentní člověk.

Похожие видео