Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

🏳️‍🌈 je problem

502,722 görüntüleme • 2 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Pražská Honorace profil fotoğrafı
Pražská Honorace2 yıl önce

Týpek jebe EU, ale přitom pracuje v Německu... Díky komu asi 🤣

Petr Hudec (huramobil.cz) profil fotoğrafı
Petr Hudec (huramobil.cz)2 yıl önce

Pracuju v Německu, ale jebu celou EU 😂

Ten_tajnej profil fotoğrafı
Ten_tajnej2 yıl önce

Pracuju v německu..... jebu evropskou unii :D. Frajer má pár kozlíku v sobě očividně

⚡️OndrejDry🔋 profil fotoğrafı
⚡️OndrejDry🔋2 yıl önce

Pán byl na úrovni 💩

JT profil fotoğrafı
JT2 yıl önce

Pracuju v Německu ale jebu EU ... čepice NewYork Yankees a jebu Ameriku ... krásný občan ❤️😁

Pavel Kolouch ✌️ Havloids (Malej Jelen)🦌 profil fotoğrafı
Pavel Kolouch ✌️ Havloids (Malej Jelen)🦌2 yıl önce

Jebu EU, ale pracuju tři roky v Německu, jebu Ameriku a na kšiltovce nosim NY… Tak děkujeme za názor a ty bu***anty a Ataby radši nebudeme komentovat…

Lucie Amálka 🌸 profil fotoğrafı
Lucie Amálka 🌸2 yıl önce

Chudáček ubohý, primitivní debílek.

Marťas Buchrtů profil fotoğrafı
Marťas Buchrtů2 yıl önce

Jebu EU, řekl člověk pracující v Schengenu... A takhle my tu žijeme.

Michal Šuhaj profil fotoğrafı
Michal Šuhaj2 yıl önce

Jo s tou EU to je dobrý🤣, tak vyfič z DE kde děláš tak maximálně ostudu ty koště ✌️🤡

Tetička Sally profil fotoğrafı
Tetička Sally2 yıl önce

Problém je lidská debilita, kterou schopný manipulátor přetvoří v nenávist. Hlupák má vždy v sobě víc nenávisti a zloby než inteligentní člověk.

Benzer Videolar