Sensitive content

This media may contain sensitive content.

正在加载视频...

视频加载失败

🏳️‍🌈 je problem

502,722 次观看 • 2 年前 •via X (Twitter)

10 条评论

Pražská Honorace 的头像
Pražská Honorace2 年前

Týpek jebe EU, ale přitom pracuje v Německu... Díky komu asi 🤣

Petr Hudec (huramobil.cz) 的头像
Petr Hudec (huramobil.cz)2 年前

Pracuju v Německu, ale jebu celou EU 😂

Ten_tajnej 的头像
Ten_tajnej2 年前

Pracuju v německu..... jebu evropskou unii :D. Frajer má pár kozlíku v sobě očividně

⚡️OndrejDry🔋 的头像
⚡️OndrejDry🔋2 年前

Pán byl na úrovni 💩

JT 的头像
JT2 年前

Pracuju v Německu ale jebu EU ... čepice NewYork Yankees a jebu Ameriku ... krásný občan ❤️😁

Pavel Kolouch ✌️ Havloids (Malej Jelen)🦌 的头像
Pavel Kolouch ✌️ Havloids (Malej Jelen)🦌2 年前

Jebu EU, ale pracuju tři roky v Německu, jebu Ameriku a na kšiltovce nosim NY… Tak děkujeme za názor a ty bu***anty a Ataby radši nebudeme komentovat…

Lucie Amálka 🌸 的头像
Lucie Amálka 🌸2 年前

Chudáček ubohý, primitivní debílek.

Marťas Buchrtů 的头像
Marťas Buchrtů2 年前

Jebu EU, řekl člověk pracující v Schengenu... A takhle my tu žijeme.

Michal Šuhaj 的头像
Michal Šuhaj2 年前

Jo s tou EU to je dobrý🤣, tak vyfič z DE kde děláš tak maximálně ostudu ty koště ✌️🤡

Tetička Sally 的头像
Tetička Sally2 年前

Problém je lidská debilita, kterou schopný manipulátor přetvoří v nenávist. Hlupák má vždy v sobě víc nenávisti a zloby než inteligentní člověk.

相关视频