Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Jeldtek nechweha

19,161 görüntüleme • 27 gün önce •via X (Twitter)

0 Yorum

Yorum bulunmuyor

Orijinal gönderinin yorumları burada görünecek

Benzer Videolar

Tegnap, amikor Nagykanizsára érkeztem, a kocsiból kiszálláskor 4-5 férfi támadt rám. Az egyikük hátulról akart megütni, amit a kollegáim megakadályoztak. Az akció láthatóan szervezett volt. Ez előtt pár órával Radnai Márk fórumán fenyegetőztek egy 20-30 centis pengéjű késsel. Ott a rendőrség bilincsben vitte el a támadót. Forsthoffer Ágnes alelnökünk pultozásához szinte minden nap rendőrt kell hívnunk az aggresszív provokációk miatt. A többi választókerületből is érkeznek hírek provokációról. Orbán Viktoréknak egyértelműen az a céljuk, hogy balhéba fulladjon a választási kampány. Ezen támadások célja is az, hogy kiprovokáljanak egy válszt a TISZA békés és derűs közösségéből. Minden jelöltünket, önkéntesünket és szimpatizánsunkat arra kérem tisztelettel, hogy senki ne üljön fel az orosz típusú zavarkeltésnek és provokációnak! Pont az a célja Orbánéknak, hogy balhé legyen és egy egy esetleges TISZA-s választ mutogathassanak hetekig a propagandájukban. Tudom, hogy sokszor nehéz a hatalom aljassága miatt, de továbbra is kérem, hogy mutassátok meg Magyarország békés, derűs és emberséges arcát. Nevessünk bele a hatalom arcába! 20 nap. Hagyjuk tovább vergődni Orbán Viktorékat! ui.: Sokan javasolják, de továbbra sem fogok golyóálló mellényt viselni vagy rendőri védelmet kérni és továbbra is ott leszek az emberek között. Köszönöm a kollégáimnak a támadás elhárítását!

Magyar Péter (Ne féljetek)

354,464 görüntüleme • 3 ay önce