Loading video...
Video Failed to Load
Ještě něco pro pobavení 😃👍
6 Comments

Josef Lipa1 year ago
Slová v pohode, teraz len 200 členný symfonický orchester s dirigentom Rózom a Šminkovičovou za mix pultom a hotovo👍😂

Paula1 year ago
Skvělý!

Bodky tri ...1 year ago
Ohavné veci máte v poslednom čase!!! Tá vaša politička, brrŕ! Bureš magor fuj! Strašne opĺzle záležitosti ...

Standa ZBOJNÍK1 year ago
Ještě že tu máme Juru Koženého ten vás zachrání.😆

Šohaj ze Slovácka1 year ago
Přeložit do češtiny s máme i novou českou 😁

Jaroslav1 year ago
@SDavee69 To nemá co si zvolili to mají.
