Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

⚔️ J-feltet vs. Facebook og AN-kommentarfeltet 😡🤬

10,743 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 6

Фото профиля Mats Vestberg
Mats Vestberg1 год назад

@JFeltet Bodø Glimt er seriøst en egen rase, fy faen jeg gleder meg til dens fall.

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

- All I Knew

Фото профиля Altmulig og alt er mulig
Altmulig og alt er mulig1 год назад

@JFeltet

Фото профиля Kaptein Rø’ Hvit
Kaptein Rø’ Hvit1 год назад

@JFeltet Så alt blir som vanlig?

Фото профиля Tommy Andersson
Tommy Andersson1 год назад

@JFeltet Jeg mistenker at de som klager overhodet ikke forstår hvorfor. De tror garantert det gjelder kun VAR,evt så forstår de ikke demokrati,og bør slutte å kommentere!

Фото профиля Tommy Andersson
Tommy Andersson1 год назад

@JFeltet J- feltet er fantastisk, kamper uten de er bare trist og meningsløst. Nå må snart resten av tilskuerne forstå at de demonstrerer for demokratiet, ikke VAR,støtt saken og J-feltet!

Похожие видео

😡🤬😡🤬😡🤬😡🤬😡
0:25

Sensitive content

😡🤬😡🤬😡🤬😡🤬😡

Franchezca

20,472 просмотров • 2 лет назад

Gobierno de 4ta😡🤬😡🤬😡🤬
1:01

Sensitive content

Gobierno de 4ta😡🤬😡🤬😡🤬

jose anton

10,822 просмотров • 1 год назад