Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Jsem musel 🤣🤣🤣🤣 ukrást na FB
105,633 görüntüleme • 2 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Já bych chtěla vidět ty papíry z kterých to čte s tím fonetickým přepisem.😄

Včera jsem na to koukala, geniální 😁

sebevědomí jí nechybí,ale to nikomu z ANO.

Bohužel, koblihářům je to jedno. Ti neumí kváknout německy, anglicky a někteří mluví jak hotentoti i český. Jim nevadí , že " naše Klárka" , která bude reprezentovat Česko neumí anglicky. Oni si řeknou " no bóže" však já taky neumím.

Kdyby její problémem byla angličtina, tak bych se asi i zasmál....!?🤷

Jako fakt řekla "serd" question? Nejsem žádný lingvista, ale tohle "serd", "srý", apod. je za mě snad to nejhorší, co slýchávám v czengliš. Fakt "skvělá" reklama na Česko...

dávám LIKE, jen nevím, jestli je vidět

Takhle mívaly v osmdesátkách kapely přepsaný texty písniček 😃😃😃 takže "maj bony iz overdýošen", pánově 😃

Nedá se tomu ani smát 🤦♂️

Její angličtina je skoro stejně skvělá jako francouzština jejího šéfa. Třeba tam speciálně pro ni bude EU teď držet jednoho stálého tlumočníka do skutečné angličtiny.
