Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Jsem musel 🤣🤣🤣🤣 ukrást na FB

105,633 görüntüleme • 2 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Kobra profil fotoğrafı
Kobra2 yıl önce

Já bych chtěla vidět ty papíry z kterých to čte s tím fonetickým přepisem.😄

Paula profil fotoğrafı
Paula2 yıl önce

Včera jsem na to koukala, geniální 😁

tewy profil fotoğrafı
tewy2 yıl önce

sebevědomí jí nechybí,ale to nikomu z ANO.

Renata Döring profil fotoğrafı
Renata Döring2 yıl önce

Bohužel, koblihářům je to jedno. Ti neumí kváknout německy, anglicky a někteří mluví jak hotentoti i český. Jim nevadí , že " naše Klárka" , která bude reprezentovat Česko neumí anglicky. Oni si řeknou " no bóže" však já taky neumím.

Suchac profil fotoğrafı
Suchac2 yıl önce

Kdyby její problémem byla angličtina, tak bych se asi i zasmál....!?🤷

Jakub Mejstrik 🇨🇿🇺🇦 profil fotoğrafı
Jakub Mejstrik 🇨🇿🇺🇦2 yıl önce

Jako fakt řekla "serd" question? Nejsem žádný lingvista, ale tohle "serd", "srý", apod. je za mě snad to nejhorší, co slýchávám v czengliš. Fakt "skvělá" reklama na Česko...

Jiří Matějka profil fotoğrafı
Jiří Matějka2 yıl önce

dávám LIKE, jen nevím, jestli je vidět

Marcela Lilingová profil fotoğrafı
Marcela Lilingová2 yıl önce

Takhle mívaly v osmdesátkách kapely přepsaný texty písniček 😃😃😃 takže "maj bony iz overdýošen", pánově 😃

Pavel Dvoracek 🇨🇿🇺🇦🇸🇻🇺🇸 profil fotoğrafı
Pavel Dvoracek 🇨🇿🇺🇦🇸🇻🇺🇸2 yıl önce

Nedá se tomu ani smát 🤦‍♂️

Jirka Pech 🇺🇦 profil fotoğrafı
Jirka Pech 🇺🇦2 yıl önce

Její angličtina je skoro stejně skvělá jako francouzština jejího šéfa. Třeba tam speciálně pro ni bude EU teď držet jednoho stálého tlumočníka do skutečné angličtiny.

Benzer Videolar