Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Julia Szeremeta we freakach?

140,864 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Michał Koper
Michał Koper1 год назад

Lepiej żeby Piotrek takich pytań więcej już nie zadawał...

Фото профиля ProVisual
ProVisual1 год назад

Zawachała sie .. 😂 - Ale nie ma sie co dziwić przy tym ile płacą FRIKI.

Фото профиля Olo
Olo1 год назад

We freakach zarobi najszybciej i najwięcej. Teraz zawodowy boks w Polsce leży i kwiczy tak samo jak pieniądze w boksie olimpijski. Natomiast może ambicja sportowa jest większa niż chęć zarobku dużej kasy

Фото профиля Erxy
Erxy1 год назад

A tam takie pierdolenie xd Drogą na skróty nie zawsze oznacza złej drogi

Фото профиля Buli
Buli1 год назад

Jakby sobie one shota zajebala we freakach za 400k to myśle ze nikt pretensji by nie miał

Фото профиля Dawid Kosiedowski
Dawid Kosiedowski1 год назад

Rok dwa i będzie w @famemmatv albo @cloutmma

Фото профиля Kuba Szejdinski 🇭🇺
Kuba Szejdinski 🇭🇺1 год назад

Ona już walczyła we freakach ostatnio ;)

Фото профиля andrzej_fa
andrzej_fa1 год назад

Pierdolenie. Dawać ją do freaków, niech najebie kilku pdfów.

Фото профиля agaciool
agaciool1 год назад

Oby się nie sprzedała i nie zniszczyła sobie kariery. Trener wygląda na normalnego, obym się nie myliła xd

Фото профиля Pan Ekspert
Pan Ekspert1 год назад

Biorąc pod uwagę zarobki w kobiecym boksie nawet lepiej żeby na fali popularności zrobiła jeden pojedynek i przytuliła fajny pieniądz.

Похожие видео