Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Julia Szeremeta we freakach?
140,864 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Lepiej żeby Piotrek takich pytań więcej już nie zadawał...

Zawachała sie .. 😂 - Ale nie ma sie co dziwić przy tym ile płacą FRIKI.

We freakach zarobi najszybciej i najwięcej. Teraz zawodowy boks w Polsce leży i kwiczy tak samo jak pieniądze w boksie olimpijski. Natomiast może ambicja sportowa jest większa niż chęć zarobku dużej kasy

A tam takie pierdolenie xd Drogą na skróty nie zawsze oznacza złej drogi

Jakby sobie one shota zajebala we freakach za 400k to myśle ze nikt pretensji by nie miał

Rok dwa i będzie w @famemmatv albo @cloutmma

Ona już walczyła we freakach ostatnio ;)

Pierdolenie. Dawać ją do freaków, niech najebie kilku pdfów.

Oby się nie sprzedała i nie zniszczyła sobie kariery. Trener wygląda na normalnego, obym się nie myliła xd

Biorąc pod uwagę zarobki w kobiecym boksie nawet lepiej żeby na fali popularności zrobiła jeden pojedynek i przytuliła fajny pieniądz.
Похожие видео
Sensitive content
ehhh, biedna laluna. musi wrócić do walk we freakach żeby były pieniądze na dioz...
Venek
68,796 просмотров • 19 дней назад
