Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Junet is always a bad omen.

122,964 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Kelvin
Kelvin1 год назад

Huyo mkale hapo nyuma anashangaa waliingia kwa hii ukumbafu lini

Фото профиля Eng. Wabwile - SfmC. Lt.
Eng. Wabwile - SfmC. Lt.1 год назад

He was forced to drop out because of low votes not because of the interest of AFRICA🤣🤣🤣🤣

Фото профиля George Mosika
George Mosika1 год назад

@JunetMohamed ..... Ok.... Now we know. better.. RAO withdrew from the contest and therefore did not loss. Kindly allow us to continue celebrating "his withdraw"

Фото профиля Benji Ndolo
Benji Ndolo1 год назад

Because he is wild and reckless and contemptuous.

Фото профиля Mzii
Mzii1 год назад

Raila did not step down, he was eliminated

Фото профиля Iphan
Iphan1 год назад

☝this @JunetMohamed is misleading kenyans with this misinformation and disinformation statement that kenyan contestant stepped down. This is the kind of deceit they operate by changing the true narrative. This is why we'll never progress, it wasn't a private affair we saw it.👇

Фото профиля brenda Akinyi
brenda Akinyi1 год назад

@JunetMohamed he waa defeated he did not step aside. You should be ashamed of yourself for not accepting a loss. How could he step aside while they were two candidates. Even a nursery child can understand this simple math. SHAME ON YOU!!!!!!

Фото профиля Andrew
Andrew1 год назад

We know you all secretly wanted raila to lose that is why you put Pauline Njoroge at the heart of his campaign.... And she has delivered....

Фото профиля Nevs
Nevs1 год назад

Kiboeki ameboeka nah uyu zuzu wa kujenga nyumba za matope..

Похожие видео

OMEN ULTIMATE IS GREAT AGAIN
0:23

Sensitive content

OMEN ULTIMATE IS GREAT AGAIN

Flexinja

87,855 просмотров • 2 лет назад