Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Just Liam playing piano. ❤️🩹🎹
Комментарии: 10

BlurtingBees 🐝1 год назад
This sympathy and appreciation was nowhere when he was alive, when he needed it the most.

mish (lilo's version) 𓊍1 год назад
He loved music with his whole life

Jade²⁸❯❯❯❯1 год назад
😭

Karola1 год назад
I have always loved the sound of the piano, it allowed me to calm down, to relax. Now I know that it will be an even more beautiful melody for me

abril.0281 год назад
I miss him a lot 😭

Nicla1 год назад
😭😭😭😭💔💔💔💔

🐁❤️1 год назад
😭💔

angelika schmidt1 год назад
🕯️

ghaz🌙1 год назад
look at that smile❤️🩹

larissa ❯❯❯❯❯1 год назад
que vazio meu deus
