Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Kako je sve počelo...
9 Yorum

MirjanaMaculi1 yıl önce
Ovo normalan mozak ne može da prihvati da oni svoja "mišljenja" čitaju s papirića. Tako su počeli. Vidim kako ih lično Oskar piše svako veče, jer tako srećnji ide da spava. E, pa, studenti ga razbudili! 😂✊💪

b. k⚙️stic1 yıl önce
A kad je prekinula…ta narikača krece opet otpočetka 🤭🤭🤭

Branislav1 yıl önce
Tetka Nevene Djurić

sanja zagorac1 yıl önce
Ne, sve je počelo kada je Olja od posprdnog "gospodine Vučiću" prešla na "Aleksandre".... 💁♀️🤦♀️

Jovana Bozovic1 yıl önce
Ova kontejnerka može da joj popuši kurac

itakonekako1 yıl önce
A ka.. a kako,kako,mislim kako mislite i tako do beskonačnosti.....

Danijela Minic Marty1 yıl önce
E, kuku njima!

Svetlana1 yıl önce
Zar nije počelo na Studio B?

Ser Dat1 yıl önce
Дабогда, глупачо и стигла тамо где би те они одвели
