Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Kamera pamti
33,895 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Četnikuše glibave.

Ne zaboravi da su među njima bili razni Reufi, Jahije, Muje, Sulje i ostala sandžačka stoka, koja je pljačkala, protjerivala i ubijala "ustaše".

Stoka , zastiđe ! I ove ološi su odnekuda dosle nijesu porijeklom iz CG

Milo je pujdao ove budaletine krezave pa se posle presvukao u evropejca jbg

E kuku

Ovo je bila jedna katastrofa. Jedno balkansko ludilo. Slicno je i sad. Samo nas ova deca trenutno vade iz situacije u kojoj se nalazimo.

Mater vam jebem Posrbljenu

Eto tako! To je taj ordoksni balkansko-Crnogorski primitivizam, koji nas drži na dnu ljestvice kulturnog, civilizovanog, naprednog svijeta! Tada homogenizacija bolesnog šovinizma, primitivizma za ratovanje, kasnije manipulacije partijskog Vođe kao pandam za lopovluke!

Pleme necivilizirano...
